Taisyklės

Taisyklės
Prašome susipažinti su taisyklėmis prieš naudojantis Jokeris.lt
 
Jokeris.lt taisyklės
1. Draudžiama
    A. Draudžiama talpinti pornografiją.
    B. Draudžiama reklamuoti prekes ir paslaugas.
    C. Draudžiami vulgarūs, necenzūriniai, rasistiniai išsireiškimai ir vaizdai.
    D. Draudžiama kelti vaizdinę medžiagą.
    E. Draudžiama įkelti banalią ir neįdomią medžiagą.
    F. Draudžiama talpinti bet kokį turinį ir informaciją, kurie pažeidžia Lietuvos Respublikos     įstatymus ir teisės aktus.
2. Jūsų įkelta vaizdinė medžiaga pirmiausiai patenka į pogrupį “Nepatikrinti” ir tik surinkus tam tikrą šypsenėlių skaičių ji pateks į naujausius. O surinkus dar daugiau šypsenėlių ji pateks į geriausius.
3. Portale patalpintos nuotraukos vaizduojamos su logotipu Jokeris.lt
4. Administracija pasilieka teisę bet kada koreguoti ar uždrausti prieigą prie svetainės turinio, pašalinti informaciją.
5. Įkeldami vaizdinę medžiagą (foto nuotraukos, video ar gif) Jūs užtikrinate, kad Jūsų įkeliama medžiaga priklauso jums arba Jūs turite autoriaus sutikimą vaizdinės medžiagos publikavimui.
6. Po vaizdinės medžiagos įkėlimo į portal Jokeris.lt , Jūs negalėsite jos redaguoti ar pašalinti, tai prieš įkeliant vaizdinę medžiagą į portalą Jokeris.lt gerai apgalvokite savo veiksmus.
7. Jūs sutinkate, kad Jūsų patalpinta vaizdinė medžiaga tampa portalo Jokeris.lt nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.
8. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Daugiau atsakomybes apribojimas ir privatumo politika
9. Portalo administracija turi teisę iš dalies arba visiškai pakeisti Taisykles, privatumo politiką ir atsakomybės apribojimus apie tai pranešdamas portale Jokeris.lt minėtuose skyriuose.

Choose A Format
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format