Protingos mintys. Protingi žodžiai


828
828 points

Protingos mintys.  Protingi žodžiai.

   Kai Dalai Lamos paklausė, kas jį labiausiai stebina žmonijoje, jis atsakė: "Žmogus. Nes jis aukoja savo sveikatą, kad uždirbtų daugiau pinigų. Po to jis aukoja pinigus, kad atstatytų savo sveikatą. O tada jis taip rūpinasi savo ateitimi, kad nesidžiaugia dabartimi. Viso to rezultatas yra tas, kad žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. O tada numiršta taip ir negyvenęs."


Pagirk žmogų už jo nugaros ir jis atsisuks į tave veidu. (V. Goloborodka)


Galvojama, kad sėkmė ateina pas tuos, kurie anksti keliasi. Netiesa, sėkmė aplanko tuos, kurie atsikelia geros nuotaikos. (M. Asaras)


Aš labiau bijau 100 avių armijos, vedamos liūto, nei 100 liūtų armijos, kurią veda avis. (Charles Maurice de Talleyrand)


Savo charakteriu rūpinkitės labiau nei reputacija. Jūsų charakteris - tai jūs, o reputacija - tai, ką kiti mano, kad apie jus žino. (Carnegie)


Jei problemą galima išspręsti, vadinasi, nėra jokio reikalo dėl jos jaudintis. Jei problema neišsprendžiama, jaudintis dėl jos beprasmiška. (Dalai Lama)


Aš nesu išprotėjęs. Tiesiog mano realybė gerokai skiriasi nuo tavosios. (Lewisas Carrollis)


Mes visuomet ruošiamės gyventi, bet niekada iš tiesų negyvename. (amerikiečių rašytojas Ralphas Waldo Emersonas)


Seni žmonės visuomet jauniems pataria taupyti pinigus. Tai – prastas patarimas. Nekaupkite. Investuokite į save. Aš gyvenime nesutaupiau nė dolerio, kol man suėjo 40 metų. (Henry Fordas)


Man nerūpi, ką tu apie mane galvoji. Aš apie tave negalvoju visai. (Coco Chanel)


Like it? Share with your friends!

828
828 points
Choose A Format
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format