Džokeris, ko gero, yra vienas spalvingiausių blogiukų kino istorijoje.


864
34 shares, 864 points

  Kino ekranuose vos tik pasirodęs filmas „Džokeris“ jau kaitina aistras ir padalijo jį mačiusius į dvi dalis – vieni neatsistebi aktoriaus Joaquino Phoenixo įkūnytu Arthuro Flecko vaidmeniu, kiti skundžiasi, kad filmas pernelyg „žiaurus“.

  Kritikos sulaukę „Džokerio“ kūrėjai pateikė atsaką: viena iš filmų misijų – kelti diskusijas su nepatogiais klausimais. Nesuklyskite: nei išgalvotasis herojus Džokeris, nei filmas jokiu būdu nėra smurto realiame pasaulyje šlovinimas ar pateisinimas. To nesiekia nei filmas, nei jo kūrėjai, nei prodiuserinė kompanija. Juosta nevaizduos personažo herojiškumo - Teigia filmo kūrėjai.

  „Filme Jokeris ( Joker) kalbama apie meilės trūkumą, vaikystės traumas, užuojautos, vieni kitų supratimo trūkumą šiandieniniame pasaulyje. Manau, pamatę filmą, žiūrovai tai aiškiai supras. Meną aš vadinu komplikuota sritimi, jis toks ir turi būti. Jei norite kažko paprasto, galima užsiimti kaligrafija, tačiau filmų kūrimas visada bus paini meno sritis“, – įsitikinęs T. Phillipsas.

  Režisieriui pritaria ir Džokerį naujausiame filme suvaidinęs Joaquinas Phoenixas: „Manau daugelis gali nesunkiai atskirti gėrį nuo blogio. Tie, kurie negali, visada viską interpretuos savaip. Dainų tekstus taip pat kiekvienas gali suprasti taip, kaip jiems patinka. Taip pat ir knygas.


Like it? Share with your friends!

864
34 shares, 864 points
Choose A Format
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format